جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج – تلفن تماس 1693 | حمل خودرو با انواع جرثقیل حمل خودرو دکل دار و کفی، نیسان اسگیت دار، خودروسوار و…

تماس فوری ? ? 1693

 

حمل انواع خودروهای تصادفی، گران قیمت، صفر، لوکس و… بیرون کشیدن خودرو بدون آسیب دیدگی، شبانه روزی در گوهردشت فاز 2 کرج، جابجایی خودرو از شهری به شهر دیگر

شرکت امداد خودرو آرال با هدف ارائه خدمت رسانی و جلب رضایت مشتری، خدمات حمل خودرو با جرثقیل را برای انواع خودروهای سواری و بدون آسیب رساندن به خودروی سواری انجام میدهد.

جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج - تلفن تماس 1693
جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج – تلفن تماس 1693

جرثقیل های حمل خودرو آرال دارای انواع مختلفی است که با توجه به شرایط خودروی خود میتوانید درخواست کنید. ما ابتدا با ارائه توضیحات توسط شما مطابق با نیاز و شرایط، جرثقیل مناسب حمل خودرو را در محل شما ارسال میکنیم. فقط کافیست با شماره جرثقیل حمل خودرو (1693) تماس حاصل فرمایید.

جرثقیل های خودروبر آرال وسایل کاربردی برای حمل و نقل خودرو‌ها می‌باشند که بسیار در صرفه جویی هزینه تاثیر دارند. اما قبل از استفاده از جرثقیل های خودروبر باید انواع آنها را بشناسید و به تفاوت‌های آنها دقت کافی را داشته باشید.

جرثقیل های خودروبر از سه نوع یدک کش و کامیونت و خودروبر جرثقیل دار تشکیل شده‌اند. در طریقه و استفاده از آنها باید گفت که هرکدام از این جرثقیل‌ها در شرایط لازم و طبق مسافت خودروبری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شرکت امداد خودرو آرال دارای انواع جرثقیل کفی دکل دار در گوهردشت فاز 2 کرج می باشد. جرثقیل های دکل دار شرکت امداد خودرو آرال با استفاده از تسمه، خودرو را بلند میکنند. استفاده از تسمه باعث میشود که خودروی شما در هنگام حمل و نقل بر روی جرثقیل آسیب نبیند.

 

جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج - تلفن تماس 1693
تلفن تماس 1693

جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج شرکت امداد خودرو آرال به طور رسمی و قانونی در خدمت هموطنان عزیز می باشد .

سراسری و شبانه روزی 24 ساعته حتی روزهای تعطیل .

جرثقیل چیست ؟ و در چه شرایطی با جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج در تماس باشیم؟

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودرو ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم .

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل تماس گرفتن می باشد.

با جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج یا نزدیکترین مراکز امداد رسانی امداد گران آرال (سامانه امداد خودرو 1693) تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودروئی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند و نسبت به رفع عیب یا حمل خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه اقدام نمایند.

 

جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج - تلفن تماس 1693
تلفن تماس 1693

 

امداد خودرو آرال جهت حمل خودرو با جرثقیل شامل جرثقیل کفی دکل دار ، جرثقیل خودرو سوار ، جرثقیل نیسان دکل دار ، جرثقیل نیسان زنجیری ،  نیسان چرخگیر جرثقیل مکانیزه و جرثقیل نیسان اسگیت دار همچنین تعمیرکار و مکانیک انواع خودرو های داخلی و خارجی فعالیت دارد.

 

  • جرثقیل شبانه روزی

  • جرثقیل ماشین بر شبانه روزی

  • حمل خودرو لوکس با جرثقیل

  • حمل و جابجایی خودرو های صفر و کارکرده در سراسر کشور  با جرثقیل

  • خودروبر شبانه روزی

  • جرثقیل کفی ماشین بر گوهردشت فاز 2 کرج

  • کفی امداد خودرو در گوهردشت فاز 2 کرج

  • کفی خودروسوار

امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر. حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه
سریع تر از همه جا بصورت شبانه روزی در گوهردشت فاز 2 کرج

جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج - تلفن تماس 1693
تلفن تماس 1693

 

دیگران جستجو کرده اند

امداد خودرو کرج

خودروبر کرج

یدک کش کرج

مکانیک سیار کرج

حمل خودرو کرج

 

جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج - تلفن تماس 1693
جرثقیل گوهردشت فاز 2 کرج – تلفن تماس 1693

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید