پنچرگیری سیار کرج

پنچرگیری سیار کرج ، آپاراتی سیار | شماره تلفن تماس 1693

پنچرگیری در محل کرج به صورت شبانه روزی

یکی از خدمات پنچرگیری سیار، سریع و در محل بودن آن است. در مواقعی که خودرو شما در مناطق محلی دچار مشکل می شود، شاید شما قادر نباشید خودروتان را به تعمیرگاه ببرید. در این شرایط شما به یک پنچرگیری سیار خوب و سریع نیازمند خواهید شد. پنچرگیری در محل یکی از ویزگی هایی است که برای تمامی پنچرگیری های سیار مورد نیاز می باشد.

 

پنچرگیری سیار کرج
پنچرگیری سیار کرج

 

در مواقع پنچری خودرو بایستی نکاتی را رعایت کنیم تا از حوادث احتمالی که ممکن است برای ما پیش بیاید جلوگیری کنیم تا نیروهای پنچرگیری سیار به موقعیت خودرو ما برسند.

هرگز در هنگام پنچری خودرو پدال ترمز را محکم فشار ندهید زیرا احتمال لخت شدن لاستیک و واژگونی خودرو وجود دارد.
برای کاهش سرعت خودرو در هنگام پنچری لاستیک پدال گاز را به آرامی و مستمر فشار دهید تا سرعت خودرو کنترل شود.
در هنگام پنچری خودرو سعی کنید با احتیاط و به آرامی خودرو خود را به حاشیه راه هدایت کنید و چراغ های خطر خود را روشن کنید.

 

کرج مرکز استان البرز، مرکز شهرستان کرج و یکی از کلان‌شهرهای ایران است؛ و به عنوان چهارمین شهر بزرگ ایران شناخته می‌شود.

این شهرستان در ۳۶ کیلومتری غرب تهران و در کرانه غربی رود کرج و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته‌است. کرج یکی از کلان شهرهای ایران می‌باشد. جمعیت این شهرستان 2413041 نفر می باشد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و با توجه به جوان‌ بودن آن نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور به‌شمار می‌آید.

 

 

 

تعویض تحویل شبانه روز درمحل پنچرگیرسیار ماشین پنچری پنچرگیرسیار درمحل سیار خدمات رینگ و لاستیک امدادپنچری امدادپنچرگیری اتومبیل خودرو باطری به باتری کمکی رینگ لاستیک تعویض تحویل شبانه روزی پنچرگیرسیار پنچرگیرماشین پنچرگیرخودرو پنچرگیراتوموبیل پنچرگیرشبانه روز پنچرگیرشبانه روزی امداددرمحل امدادسیار پنچری آچارچرخ آچارچارپر آچارچهارپر آچارصلیبی آچار صلیبی چارپر چهارپر مخصوص جک روغنی سوسماری کیفی جعبه ایی پمپ باد پمپ فندکی دوسیلندر سفری آفرود آفرودی

 

 

 

پنچرگیری سیار کرج
پنچرگیری سیار کرج

 

پنچرگیری در محل با تجهیزات پیشرفته در کمترین زمان با ارزان ترین قیمت در تمام نقاط کرج.

پنچر شدن ماشین یکی از مواردی است که برای هر خودرویی امکان دارد اتفاق بیفتد. ما در تمام مناطق کرج در کمترین زمان ممکن خودروی شما را در محل پنچر گیری میکنیم. حتما برایتان پیش آمده که در جاده لاستیک پنچر شده و به هیچ مرکزی دسترسی ندارید. در این حالت حرکت خودرو کاری بسیار خطرناک می باشد. خدمات آپاراتی به پنچرگیری شبانه روزی و 24 ساعته ارائه میگردد. ما در تمام استان البرز بهترین یدک کش ها و امداد خودروهای سیار را در اختیار داریم. به همین دلیل در کمترین زمان میتوانیم امداد خودرو نزدیک به محل شما را برای خدمات پنچرگیری ارسال نماییم.

 

پنچرگیری سیار کرج

 

پنچر شدن تایر یا همان لاستیک اتومبیل در حین رانندگی از اتفاقاتی بوده که برای هر راننده ممکن است پیش بیاید و ایمنی سرنشینان خودرو را با خطر مواجه کند، پس لازم است که قبل از وقوع خطر نشانه‌های آن را بشناسید.

منحرف شدن خودرو به چپ و راست

اگر در هنگام رانندگی متوجه این موضوع گردیدید که خودرو شما به شدت به سمت راست یا چپ منحرف می شود این خبر از پنچر شدن وسیله نقلیه شماست .

سخت شدن رانندگی

اگر متوجه شدید که فرمان اتومبیل شما سفت شده است و چرخش دشوار شده است این نیز از نشانه های پنچر شدن می باشد .

 

پنچرگیری سیار کرج
پنچرگیری سیار کرج شبانه روزی

 

لغزیدن خودرو به چپ و راست

ممکن است بعد از پنچر شدن کم کم باد لاستیک خودرو شما خالی شود و این امر باعث لغزش خودرو می شود و بهترین کار انتقال به موقع خودرو به کنار جاده می باشد.

لرزیدن لاستیک

لرزیدن لاستیک یکی دیگر از نشانه های پنچری وسیله نقلیه می باشد و عام ترین نشانه در پنچری همین نشانه می باشد و لاستیک های خودرو لرزیده و فرمان نیز اندکی انحراف و تکان پیدا می کند.

درصورت مشاهده همچین نشانه هایی میتوانید با امداد خودرو کرج آرال با شماره 1693 تماس بگیرید تا امداد گران ما در کمترین زمان کنار شما حضور یابند.

 

پنچرگیری سیار کرج
پنچرگیری سیار کرج

 

پنچرگیری سیار خودرو

امداد خودرو آرال با بهره گیری از دستگاه پمپ باد یاری رسان شما دوستان در پنچرگیری سیار کرج و جاده چالوس میباشد.

پنچرگیری لاستیک‌ های مختلف

در صورتی که قصد استفاده از خدمات پنچرگیری سیار برای هر نوع خودرو را داشته باشید بهتر است اطلاعات مختصری از انواع لاستیک نیز داشته باشید. انواع لاستیک شامل:

لاستیک ‌های تیوب دار

لاستیک های تیوبلس

 

پنچرگیری سیار کرج
پنچرگیری سیار کرج


امروزه نام لاستیک های تیوبلس را بیش از پیش می ‌شنوید که در واقع جای لاستیک های تیوب دار را گرفته ‌اند و حدود ۸۰ درصد لاستیک ‌ها از این دسته هستند.

زمانی که لاستیک ‌های تیوب ‌دار پنچر می شوند، متخصص برای پنچرگیری باید ابتدا تیوب را از لاستیک خارج کند. این کار به این دلیل است که دستگاه حرارت تیوب پنچرگیری شود و بعد با دستگاه داخل لاستیک انداخته شود.

البته یکی از نکات منفی لاستیک ‌های تیوبی این است که هنگام پنچری، گرمای تابستان، و یا سرعت بالا تیوب می‌ترکد.

در چنین حالتی، لاستیک پاره خواهد شد و خودرو تعادل خود را از دست می دهد و نهایتاً منحرف می‌ شود، اما در لاستیک‌­های تیوبلس، هنگامی که لاستیک پنچر می ‌شود (به این معنا که اگر چیزی داخل لاستیک وارد شده و لاستیک را سوراخ کرده است) باد لاستیک به تدریج خارج می‌ شود.

بنابراین راننده خودرو فرصت دارد تا خودرو را به کنار جاده هدایت و ماشین را متوقف کند.

 

سایر خدمات شرکت امداد خودرو آرال

✅ یدکش کرج

✅ خودرو سوار در کرج

✅ باطری سازی و فروشی در کرج

✅ حمل خودرو کرج

✅ لوازم یدکی در کرج

✅ تعمیرگاه مکانیکی در کرج

✅ مکانیکی سیار کرج

✅ خودروبر کرج

✅ جرثقیل کرج

✅ نیسان جرثقیل در کرج

✅ حمل خودرو کرج

✅ کفی خودروبر در کرج

✅ ماشین بر در کرج

✅ خودرو سوار کرج

✅ مکانیک سیار کرج

✅ امدادخودرو شبانه روزی کرج

✅ تعمیر دینام و استارت در کرج

✅ حمل خودرو به شهرستانها و حمل خودرو تصادفی از کرج
✅ چرخگیر کرج
✅ تعمیر انواع ماشین های ایرانی و خارجی در کرج
✅ قیمت مناسب کیفیت بی نظیر

✅ در اسرع وقت در تمام نقاط کرج

✅ تعویض روغن و پنچر گیری در کرج

✅ تعویض شیلنگ آب

✅ تعویض شیلنگ ترمز

✅ تعویض ترموستات

✅ تعویض تسمه دینام در محل

✅ تعویص تسمه تایم در محل

✅ تعویض لاستیک در محل

✅ تعویض لنت در محل

 

پنچرگیری سیار کرج
پنچرگیری سیار کرج

 

آپاراتی سیار کرج

آپاراتی سیار از جمله خدماتی است که برای هر راه و جاده ای لازم و حیاتی است. در صورتی که خودرویی دچار پنچری شود و نتواند به مسیر خود ادامه دهد، در این صورت است که آپاراتی سیار میتواند راه چاره و کمکی باشد تا بتوان آ خودرو را از آن حالت خارج کرد.

تیم امداد خودرو آرال با در بر داشتن تیم مجرب و مجهز برای آپارتی سیار، آماده خدمت رسانی برای تمامی خودرو سوارات می باشد. در صورت نیاز با شماره درج شده تماس حاصل نمایید.

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *