امداد باطری کرج | تلفن تماس 1693 ، فروش باطری خودرو ، نصب باطری خودرو در محل، امداد باطری در کرج

 

اگر باطری ماشین شما کار نمیکند و استارت نمیزند ، اگر حین مسافرت باطری شما دچار مشکل شده است و اگر خدای نکرده باطری ماشین شما به سرقت رفته است و نیاز به امداد و کمک داشتید ، با امداد باطری کرج تماس بگیرید.

تعویض باطری در محل در کرج | نصب باطری در محل در کرج

در مواقعی که به هر دلیلی باطری ماشین شما دچار مشکل شده باشد یکی از دغدغه های اصلی این است که حالا چطور در کمترین زمان مشکل را حل کنید

زیرا همه زمانی به سراغ ماشین میروند که فورا باید به محل کار بروند یا به مسافرت یا خرید یا ……. و معمولا فرصت آزاد کمی دارند و ترجیحا باید در سریعترین زمان مشکل حل شود.

 

امداد شبانه روزی باطری حتی ایام تعطیل، نصب و تعویض رایگان باطری، در سریع‌ترین زمان، انتخاب باطری ماشین بر اساس مدل خودرو

بعد از تماس شما با امداد باطری کرج، با توجه به اهمیت زمان کارشناس ما سریعا مشکل را بررسی و بعد از مشخص شدن عیب خودرو و تائید خرابی باطری ماشین ؛ همچنین بودجه ای که برای خرید باطری در نظر دارید شما را راهنمائی خواهد کرد.

امدادگران باطری کرج در زمان تعیین شده در محل حاضر و ضمن تست وضعیت برق خودرو و تست باطری، باطری جدید را برای شما نصب خواهند کرد.

 

امداد باطری کرج

 

چند نمونه از علائم خرابی باطری اتمی ، باطری اسیدی ، باطری AGM عبارتند از :

  • دزدگیر خودرو از کار افتاده و عکس العملی در استفاده از ریموت ماشین دیده نمی شود که البته باید از سالم بودن باطری ریموت مطمئن شوید .
  • چراغهای سقفی و دیگر چراغهای اتاق ماشین روشن نمی شود و یا نورشان ضعیف شده .
  • با فعال کردن و یا چرخاندن سوئیچ ماشین چراغهای پشت آمپر خودرو روشن نمی شود.
  • هنگام استارت زدن صدای تق تق سریع و یا ریز از داخل کاپوت شنیده می شود و خودرو روشن نمی شود.
  • علائم ظاهری باطری مثل جوشیدن اسید و بیرون زدن از باطری و سفید شدن چشمی روی باطری و همچنین بوی بد باطری.
  • خودرو به زور و با دور پایین استارت می خورد .
  • عمر باطری به کار رفته در خودرو به پایان رسیده است و زمان نرمال مختص باطری سپری شده به طور مثال ۲ تا ۲.۵ سال کارکرد .
  • باطری ماشین بعد از مدتی کوتاه ، دشارژ شده و تخیله می شود .

 

شما در هنگام تماس با امداد باطری کارشناسان امداد باطری شما را در انتخاب بهترین باطری برای خودروی راهنمایی میکنند
نوع خودرو مدل خودرو ادوات برقی موجود بر روی خودرو مسائلی است که باعث میشود باطری های متفاوتی بر روی خودرو ها نصب شود اگر شما بر روی ماشینتان سیستم صوتی و یا ادوات برقی اضافه نصب کرده اید باید باطری با آمپر مناسب خودروی شما نصب شود

امداد باطری شما را در انتخاب باطری مناسب خودرو راهنمایی خواهد کرد

امداد باطری با ارسال و حمل باطری به محل شما و نصب باطری با بهترین روی خودرو و ارائه فاکتور فروش و کارت ضمانت باطری شما را در جهت استفاده از خدمات پس از فروش یاری خواهد کرد


مزیتهای ویژه خرید باطری از امداد باطری کرج

اگر شما فقط یک بار از امداد باطری باطری ماشین تان را تهیه کنید هر گاه و در هر کجا که ماشینتان روشن نشود به صورت رایگان خدمات امداد باطری را دریافت خواهید کرد خدمات امداد باطری شامل(روشن کردن خودرو تست باطری تست دینام تست استارت تعویض سرباطریها و غیره)

 

فروش باطری در کرج :

فروش انواع باطری ها در کرج

 

فروش باطری در کرج - امداد باطری در کرج ، باطری به باطری

 

امداد باطری شبانه روزی :

فروش انواع باطری ها حتی به صورت شبانه روزی در تمام نقاط کرج

انواع باطری های ایرانی و خارجی با گارانتی :

فروش انواع باطری با برندهای مختلف همراه با گارانتی

باطری امداد کرج

باطری امداد در محل و در کرج

 

باطری امداد در محل و در کرج

 

تیم کارشناسی امداد باطری خودرو در امداد باطری کرج به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات ویژه به شما عزیزان هستند، در نتیجه شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعویض باطری خودرو خود داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

هدف اصلی امداد باطری کرج ، کمک به همطنان عزیز است تا در هر ساعت از شبانه روز که دچار روشن نشدن خودرو شوند و دلیل آن باطری خودرو باشد، در کمترین زمان به آنها امداد رسانی کند، در نتیجه برای مهیا ساختن هدف اصلی خود که ایجاد آرامش برای شما عزیزان است، به هنگام تحویل باطری خودرو به شما بهترین باطری را با بالاترین سطح کیفیت در اختیارتان قرار می دهد تا در زمان استاندارد سه ساله شما دچار خرابی های مکرر باطری نشوید.


باطری های سیلد اسید امداد باطری کرج هرگز نگهداری دشواری ندارند و شما می توانید فقط با تمیز نگهداشتن باطری ها، بهترین عملکرد را از آن ها مشاهده کنید. همچنین باطری های موجود در امداد باطری کرج دارای تاریخ تولید جدید است که بیانگر سلامت باطری ها می باشد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *